Avatar uživatele
Tom20

Dobrý den,nejde mi vypátit disk DVD,kvůli nedostatku místa,přesto tam místo je.Prosím poraďte.

Vypaloval jsem přes Windows DVD Maker a Media Center.Soubor má 1,61 GB a na disku je 4,3 GB.Dvd disk je úplně nový,ještě jsem na něj nic nevypaloval.Možná neumí programy od Windows pracovat s většími soubory,proto bych byl vděčen třeba za dobrý odkaz na jiný program.Díky za rady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? huxa před 4268 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

dneska ty dvd (cd) vyrábí tak, že občas jej vezmu a vyhodím. jednou jsem reklamoval (ani po 5 ks to nebralo) celý balík 25 ks http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=vypalov%C3%A1n%C­3%AD%20dvd

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Není spíš nedostatek místa na PEVNÉM disku v PC, nebo není omezena virtuální paměť, že si nemá Windows nebo vypalovací program prostor pro vytvoření image DVD ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sgr

kolega má pravdu některá dvd nebo cd prostě nefungují měl jsem stejný problém jako on že mi 3 nešly a pak zas dvě šly a zas jedno nešlo a není vyjímka byly to verbatimky a stejnak byl problé ale pokud bys měl pořád problém s vypálením tak bude určitě problém v pc poradil bych ti a pomohl ti to opravit máš-li zájem napiš na stanislav97@seznam.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Hm,hm,když jsem měla ještě Nero,tak se mi několikrát stalo,že byla možnost po spuštění Nera vybrat vypalovačku,byla na jednom řádku v okně,ale byla možnost vybrat i jinou s jiným označením (znáte to třeba z vyplňování dotazníku,ty volby jsou skryté a můžete si vybrat)a to pak taky nechtělo vzít soubor,přestože byl menší než kapacita DVD.Přitom stačilo tak málo,jen zkontrolovat řádek.Třeba v tom bude ten zakopaný pes…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek