Tom20

Dobrý den,nejde mi vypátit disk DVD,kvůli nedostatku místa,přesto tam místo je.Prosím poraďte.

Vypaloval jsem přes Windows DVD Maker a Media Center.Soubor má 1,61 GB a na disku je 4,3 GB.Dvd disk je úplně nový,ještě jsem na něj nic nevypaloval.Možná neumí programy od Windows pracovat s většími soubory,proto bych byl vděčen třeba za dobrý odkaz na jiný program.Díky za rady.

Nejlepší odpověď
anonym

dneska ty dvd (cd) vyrábí tak, že občas jej vezmu a vyhodím. jednou jsem reklamoval (ani po 5 ks to nebralo) celý balík 25 ks http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=vypalov%C3%A1n%C­3%AD%20dvd

Další odpovědi
Michal Kole

Není spíš nedostatek místa na PEVNÉM disku v PC, nebo není omezena virtuální paměť, že si nemá Windows nebo vypalovací program prostor pro vytvoření image DVD ?

sgr

kolega má pravdu některá dvd nebo cd prostě nefungují měl jsem stejný problém jako on že mi 3 nešly a pak zas dvě šly a zas jedno nešlo a není vyjímka byly to verbatimky a stejnak byl problé ale pokud bys měl pořád problém s vypálením tak bude určitě problém v pc poradil bych ti a pomohl ti to opravit máš-li zájem napiš na stanislav97@seznam.cz

iceT

Hm,hm,když jsem měla ještě Nero,tak se mi několikrát stalo,že byla možnost po spuštění Nera vybrat vypalovačku,byla na jednom řádku v okně,ale byla možnost vybrat i jinou s jiným označením (znáte to třeba z vyplňování dotazníku,ty volby jsou skryté a můžete si vybrat)a to pak taky nechtělo vzít soubor,přestože byl menší než kapacita DVD.Přitom stačilo tak málo,jen zkontrolovat řádek.Třeba v tom bude ten zakopaný pes…