Pokročilý

Dobrý den,nejde mi vypátit disk DVD,kvůli nedostatku místa,přesto tam místo je.Prosím poraďte.

Vypaloval jsem přes Windows DVD Maker a Media Center.Soubor má 1,61 GB a na disku je 4,3 GB.Dvd disk je úplně nový,ještě jsem na něj nic nevypaloval.Možná neumí programy od Windows pracovat s většími soubory,proto bych byl vděčen třeba za dobrý odkaz na jiný program.Díky za rady.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

dneska ty dvd (cd) vyrábí tak, že občas jej vezmu a vyhodím. jednou jsem reklamoval (ani po 5 ks to nebralo) celý balík 25 ks http://www.odpovedi.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Není spíš nedostatek místa na PEVNÉM disku v PC, nebo není omezena virtuální paměť, že si nemá Windows nebo vypalovací program prostor pro vytvoření image DVD ?

kolega má pravdu některá dvd nebo cd prostě nefungují měl jsem stejný problém jako on že mi 3 nešly a pak zas dvě šly a zas jedno nešlo a není vyjímka byly to verbatimky a stejnak byl problé ale pokud bys měl pořád problém s vypálením tak bude určitě problém v pc poradil bych ti a pomohl ti to opravit máš-li zájem napiš na stanislav97@seznam.cz

Zlatý

Hm,hm,když jsem měla ještě Nero,tak se mi několikrát stalo,že byla možnost po spuštění Nera vybrat vypalovačku,byla na jednom řádku v okně,ale byla možnost vybrat i jinou s jiným označením (znáte to třeba z vyplňování dotazníku,ty volby jsou skryté a můžete si vybrat)a to pak taky nechtělo vzít soubor,přestože byl menší než kapacita DVD.Přitom stačilo tak málo,jen zkontrolovat řádek.Třeba v tom bude ten zakopaný pes....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.