smoulinkaq

dobrý den nedavno sem si koupilá od znamého nokiu N95 teléhon chcu restartovat alé

neznam bezpečnostni kod,skoušelá jsem kod 12345 a neni to spravně krabicu jsem nedostala. Děkuju za odpověd

Nejlepší odpověď
anonym

Máte takřka 3 možnosti.

1.) Zajít za známým a zeptat se.
2.) Nahrát nový firmware (nové jádro telefonu) – návod zde – http://www.4a­llmobile.eu/vi­ewtopic.php?f=26&t=­28165
3.) Jít do servisu, ale pozor! budou od Vás požadovat veškeré ty náležitosti jako je např. záruční list, účtenka. Je to kvůli tomu aby se zamezilo tomu že telefon mohl být kradený.

Další odpovědi
anonym

Soft reset code *#7370#
Hard reset code *#7780#
Pokud to nepomůže ▼▼▼
Zkus tvrdý restar, smažou se sice všechna data, ale vrátí se do továrního nastavení.
Trojhmat: zelené tlačítko + tl.3 + tl. *
Pak by mělo fungovat i prvotní heslo 12345.

terry

A co ten známý, ten by ti ten kód neřekl?
Nebo zkus nějaký servis, tam by si s tím mohli poradit.