Pokročilý

Dobrý den, nedávno mi jedna známá upletla na hlavě něco málo přes 80 copánků ala jamajka, mám je poprvé a nevím si rady-

- jak je umýt, aniž bych je nerozpletl či nějak nepokazil. Kdesi jsem četl, že šampon 1:1 s vodou a opatrně vmasírovat do vlasů.. Jen se ujišťuju. Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Dobrý den, ano, přesně tak, jak píšete. Záleží na poměru, jaký Vám vyhovuje, 1:1 se mi zdá celkem ideální a pak jemně a opatrně vmasírujte do vlasů.

Další odpovědi:

Uz je to asi 20 let co jsem byla v Keni a nechala jsem si je tam take uplest. To tenkrat v Cechach jeste nebylo. :-) Sedela jsem tam 6 hodin. ! A vy ? :-)
Ale k otazce : Mela jsem je asi 2 mesice . A myla jsem si je normalne samponem a vodou , jako bezne vlasy. Jen tak nejak opatrneji. Vlasy vam budou ruzne " lezt " z tech copanku , ale to by lezly , i kdyby jste si je nemyla. Staci se vrnet ve spani. Vlasy vam i budou odrustat , tak pak jsem copanky sundala. :-)
Dnes uz na to nemam vek , ale libi se mi dodnes. -iv-
Mozna i myslite dredy , ja mela ty mini copanky. Ale " udrzba " je stejna. :-)

Diskuze k otázce

Pokročilý

LysoňXXX

Já jsem si vlasy pěstoval 3 roky a více lidí mě spíše od těch copánků odrazovalo, že to škodí atd.. Ale já je moc chtěl, trvalo nám je udělat cca 8 hodin s přestávkama. Mám už je 2 týdny a pomalu se začínají třepit, jak jste psala skrz to spaní.. Ještě jedna otázečka, když se třepí přímo na pěšince nahoře, je možno použít gel aby to " splasklo " aniž by to neuškodilo vlasům.. Děkuji :)

anonym

Vlasy nebudou poskozene. Vy v copancich mate take ty prirodni vlakna ? Ja je mela a nestalo se jim nic. Ale kdyz mi to kamaradka rozpletala , to trvalo take dlouho. :-) Ale asi hodinu a pul. A pak me vlasy staly nahoru. :-)
K tomu gelu. Gel neuskodi ani normalnim vlasum , ja ho nepouzivala .. je to preci jen 20 let, uz si to moc nepamatuji. Zkuste to , ale musite pocitat s tim , ze pak budete muset i vice myt.... nestresujte se tim.
Uzivejte si ted vlasy , zavidim vam to. :-)
-iv-

Pokročilý

LysoňXXX

Žádné přírodní vlákna nemám, mám to celé moje přírodní vlasy.. Dlouhé cca 55-60cm.. 3 roky jsem nebyl u holiče a konečky jsem si sem tam střihl já. Už teď se směju sám sobě jak po rozpletení si stoupnu před zrcadlo a budu vypadat jak ovce :) Ale zatím si je nehodlám sundat.. S tím rozplétáním- to věřím, že to zabere taky nějakou tu hodinku.. Původně jsem chtěl rasta, ale z města kde bydlím je nikdo neumí udělat, nebo jsem aspoň na nikoho nenarazil.

anonym

Uzivejte si copanku , je to pekne.. vazne. Alespon tedy pro nas dva. ! :-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.