Dobrý den,nedávno jsem někde slyšel že bůh vyznával EMO styl a tak se chci zeptat jestli to tak je.

Nejlepší odpověď
anonym

Kterého boha máš na mysli??
;-D
Ale jo, třeba hinduističtí bohové jsou tak zobrazování často…

Další odpovědi
arygnoc

skúšal som mu zavolať, že sa ho opýtam.
ale má obsadené,

ako konieckoncov vždy, keď niekto niečo potrebuje.

štamgast

To nikdo nemůže vědět kór já když jsem ateista.

da ny

Opravdu máš na mysli Boha?
Definice Boha např. podle poznatků kvantové fyziky a její supergravitační teorie:

„Existuje sjednocené pole energií, naprosto vyvážené, samo se sebou stojící ve střídavém vztahu. Pole čisté inteligence, které samo ze sebe zrozuje všechny síly a veškerou materii univerza, to znamená veškerou hmotu vesmíru a tím tvoří základ veškerého bytí.“ – ta asi nebude EMO :)

rigormortis

To je rouhání…bůh nemůže nic vyznávat, jelikož vyznávat něco je lidská vlastnost a bůh není člověk.

bolak

a že se ptáš zrovna mě, hele

led

Nie, bůh, u nás viac známy pod menom Božský Kája (Gott), v dobe vzniku tohto štýlu sa už mnoho rokov venoval inému štýlu – loveniu Slávikov a iných cien

Pôvod v štýloch Hardcore punk – Indie rock
Kultúrne pozadie v polovici 80. rokov – USA (Washington, D.C.)
Typické nástroje Spev – Gitara – Basová gitara – Bicie
Všeobecná popularita Medzi 80. – 90. rokmi, nárast popularity po roku 2000
Emo je americký slangový výraz označujúci hudobný žáner (pôvodne emotion hardcore, emotional hardcore). Vznikol v polovici 80-tych rokov a je výrazne ovplyvnený washingtonskou scénou.