kokos23

Co dělat,pokud zase nebude reklamace uznána?

Dobrý den,nebyla mi uznána reklamace na telefon(vypadlo tlačítko na ukončování hovorů).Nyní po půl roce vypadlo znova a ještě tlačítko na přijímání hovorů.Co dělat,pokud zase nebude reklamace uznána?Děkuji
Doplňuji:
Jedná se o telefon Nokia Asha 300.Výměna tlačítek je spojena i s výměnou displeje a stojí kolem 800 korun.Nijak jsem do toho nepíchala a ani nic podobného.Postupně odpadávají všechna tlačítka. Hanka

Odpovědi
martinecek2

Dobrý den,
O jaký telefon se jedná ? (Značka a model)
Nebyla li uznána záruka,zajímal by mě důvod proč,většinou se tyto banální problémy s tlačítky řeší reklamací na které by je měli opravit,avšak pokud jste se do oněch tlačítek nějak vrtala,píchala aj. je možné že vám ji právě z tohoto důvodu neuznali.
Zkusil bych případně nějaký levný servis,nevím odkud jste,ale nechám to na vás :)
Hezký den
Doplňuji:
Tak to vypadá že nejste sama :) http://lmgtfy­.com/?q=Nokia+Asha+300+V­ypad%C3%A1v%C­3%A1n%C3%AD+Kl%C3%A1ves­nice

zzzzz

Někdy prodejce reklamaci záměrně neuzná:-((
Máš dvě možnosti buď si ho na své náklady necháš opravit, nebo si necháš vyhotovit znalecký posudek a podáš k soudu žalobu:-(((

Doporučuji nekupovat věci v podezřele levných obchodech, tam je často reklamace velký problém.