tomko boy

Napsal jsem do školy úvahu o hovorech z Lán našeho pana prezidenta a potřebuji poradit, jestli jsem ji napsal správně?

Dobrý den, napsal jsem do školy úvahu o hovorech z Lán našeho pana prezidenta a potřebuji poradit,
jestli jsem ji napsal správně…

Vulgarita Miloše Zemana v hovorech z Lán
Pan prezident Miloš Zeman se v Českém rozhlasu projevoval vulgárnímy výrazy. Bylo jeho chování
nevhodné? Samozřejmě, že bylo. Pan prezident byse měl zamyslet, jestli se projevuje jako opravdová hlava státu, nebo pouze jako neurvalý opilec z nižší třídy obyvatel. Ale je to opravdu to nejhorší, čím se mohl provinit? Můj názor je takový, že ne. Náš pan prezident se takto chvolal již dřív a rozhodně nebylo od věci čekat z jeho strany další ránu pod pás našeho státu. Všechno to začalo před několika lety, kdy byl Miloš Zeman premiérem našeho státu. Nechoval se tak, jak by se měl chovat premiér čerstvě demokratického státu. Slyšel jsem názor, že se akorád snažil upozornit veřejnost na stávající problém v podobě ruské feministické punk rockové hudební skupiny Pussy Riot. Tento názor mě zarazil. ,,Jaký problém?'' řekl jsem si, tato skupina není problém, tato skupina, alespoň co se týká ukrajinské krize, bojuje proti jasnému problému, který představuje pan Vladimir Vladimirovič Putin. Tento ruský prezident, který očividně, idkyž to nechce přiznat, jeví velký nátlak na Ukrajinu, která v krizi hraje roli oběti. Podle spousty dostupných zdrojů, kterým já ,asi jako většína demokraticky založených lidí, věřím, na Ukrajině užívá dokonce násilných prostředků a to je už vážný, dokonce konfliktu hodný čin, kterým pan Putin předvádí lehké diktátorství a komunismus, kterého jseme si nemohli nevšimnout již v letech minulých. To už ovšem odcházím od tématu. Už na první pohled je vidět, že pan prezident Miloš Zeman sympatizuje spíš s východem, dokonce i slabší pohrdání Evropskou unií. Jak už jsem ale zmínil v řádcích předešlých, přes to, že období, kdy to se stalo v naší zemi, v naší zemi také zůstalo tzn v dnešní době globalizace a internetu se vše rozšíří po celém světě do několika hodin, je již dávno za námi, náš pan prezident se neprojevil poprvé a leckdy to bylo mnohem vážnější, než pár sprostých slov. Například výroky, sympatizující s východem na konferencích týkajících se ukrajinské krize. Mylím si, a určitě nejsem jediný, že to nebylo naposledy, co náš pan prezident zostudil celý náš národ.

Odpovědi
anonym

Než jsi napsal takový blábol, měl by sis přečíst největší lež v dějinách ČR.

Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte.

Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách imperialismu, od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků… Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte, protože tu brzy začnou vycházet knihy, z nichž bude zřejmé, kdo jsem a co si myslím.

Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno funkční období, ale pak bych se chtěl věnovat práci dramatika. Také vám slibuji na svou čest, pokud se za mého volebního období nezlepší životní úroveň v ČSFR, sám odstoupím z funkce.

V budoucnu se podle mého mínění musí prezidentský úřad vymezit. Prezident nemůže mít tak velké pravomoci, jaké má dnes. Pro mě není rozhodující, s jakým slovem jsou sociální jistoty spojovány, ale to, jaké jsou. Já si představuji, že by měly být daleko větší, než jaké poskytovalo to, co mnozí nazývají socialismem. Možná se ptáte, o jaké republice sním.

Odpovím vám: O republice lidské, která slouží člověku, a proto mám naději, že i člověk poslouží jí.

Za svůj třetí úkol považuji podporu všeho, co povede k lepšímu postavení dětí, starých lidí, žen, nemocných, těžce pracujících, příslušníků národních menšin a vůbec občanů kteří jsou na tom z jakýchkoliv důvodů hůře než ostatní.

Žádné lepší potraviny či nemocnice nesmí být výsadou mocných, ale musí být nabídnuty těm, kteří je nejvíce potřebují.

anonym

Raději bych o něm nic nepsal,je to škoda času a písmenek

Mc Merkurion

kromě toho,že tam máš pár hrubek,pleteš pátý přes devátý…