Frodo

Dobrý den. Naistaloval sem si Windows 7 32bit ale nejede mi tiskárna ani repráky. Co s tím ? Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
Funna

budeš potřebovat nové ovladače…
Doplňuji:
česílko to sice popsalo krásně…ale kdyby Win7 ovladače měl, tak ti je už sám nainstaluje…takže začni od kroku 3…
přeju pevné nervy při hledání ovladačů…na starší harwarové kousky je problém ovladače pro Win7 najít… ☹

Další odpovědi
anonym

1. V Nastavení – ovládací panely spusť „Přidat hardware.“
Buď najde ovladače nebo nenajde, pak vložit DVD (CD) s Win7 a potvrdit.
2. Pokud nenajde ani tady, tak přes „Správce zařízení“, kde uvidíš Neznámé zařízení se žlutým kolečkem (trojúhelníkem).
Pravým tl. myši na neznámé zař. otevřit „Vlastnosti“ a tam koukni na ovladače a dej aktualizovat.

3. Pokud selhaly body 1 a 2, jdo na stránky výrobce tiskárny a stáhni podle typu tiskárny ovladače.

4. U zvukovky jako v bodě 1 a 2.
Pokud selhalo, ještě v ovládacích panelech spusť „Zvuk“, postupuj na aktualizaci ovladačů. Pokud to nejde, zkusit od výrobce ovladače stáhnout z netu. Mne se osvědčilo stáhnout ovladače (driver AC `97).
Doplňuji:
Funna http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-vlastne-existuje-tenhle-server