Dobrý den, můžu žádat o milost amnestií s dluhama, už nevíme jak dál. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
atriplex

V sepsání a poslání žádosti o milost vám nemůže nikdo zabránit. Pak už je jen na prezidentovi republiky, zda vám vyhoví či nikoliv. Stačí poslat dopis na Hrad.

P.S. Spíše než lamentovat nad milostí by jistě bylo lepší žádnou trestnou činnost nepáchat…

anonym

prezident se na to vykašle… lepší je se obrátit na soud a podat si žádost na osobní bankrot (to znamená že to už fin. neutáhnete)četl jsem, že ta žádost musí být úplně správně jinak to neprojde. sám o tom moc nevím, ale vím, že tu jsou instituce který se tímto zabývají. jinak ještě vím, že je tam podmínka do 5 let splatit 30% dluhů a zbytek vám bude odpuštěno. http://www.muj-bankrot.cz/pod­minky_osobniho_ban­krotu/