simir7

Dobrý den.Můžu podat trestní oznámení na ministra Kalouska kvůli arbitráži 200000000000 m­ilard,svým jednáním mohl…

Že mohl zpětním zdaněním způsobit škodu státu,protože si myslím že smlouvy jsou platné a nelze se jakýmkoliv spůsosobem vyhnout plnění......

Nejlepší odpověď
anonym

Ach jo, vidím, že tu lomcují emoce.
Takže věcně a pregnantně: Trestní oznámení může podat jakýkoliv občan ČR. Otázka je jak policie ČR posoudí předmět podání, protože může oprávněně namítnout, že u kauzy, která dosud soudně probíhá, je kompetentní pouze orgán justice, takže by to pravděpodobně zamítla.
A ještě taková drobnost v textu píšete o miliardách, ale v číselné podobě jste uvedl 200 bilónú a ještě do jednotek uvedl miliard, což by bylo 2×10 na 12. + 10 na 9., tedy ve výsledku nesmyslných 2×10 na 21., což je čirý nesmysl. Příště si v klidu spočítejte nuly anebo napište buď „200 miliard“ či „200 000 000,– Kč“. Obávám se, že v této podobě by jen trochu soudný policista (prý i takoví jsou), oznámení odmítl jako zmatečné.

Další odpovědi
arygnoc

Ano.

Jestli uspěte, je otázka druhá.

HDMI

ano ale já tě v tom nepodpořím ještě řekni že budeš stávkovat s odbořářema a budeš blokovat silnice po celým česku.a taková třešnička na dortu by pro tebe byla podat na něho trestní oznamení a by ti musel zaplatit třeba těch 200000000000 m­iliard.a ještě by to mohl platit stát že?

led

Nie.
Hovoríte o sume, ktorá prevyšuje štátny rozpočet ČR. Je to nereálne. Kiežby ten rozpočet bol tak veľký.
200 000 000 0­00 000 000 000.-Kč