Anonymka123

Dobrý den ,můžu dostat střevní potíže v Bulharsku? A z čeho by to mohlo být?

Nejlepší odpověď
baghira

Ano, to můžeš dostat nejen v Bulharsku. Nezvyklá strava, k tomu volnější představy domorodců o hygieně… podle nátury to můžeš řešit živočišným uhlím nebo „otrávením červa“ vhodnou pálenkou.

Další odpovědi
fcoop

Oni jsou takoví …bulharští.
Dostali mě těma svejma hajzlama,to záchody nejsou.
Kadit do díry a papír házet do koše – mňamka.
V Bulharsku mají také mouchy.
Takže – nikdy nevíš,kde moucha,co ti leze po ruce,seděla.

elektrikář

Jde o to dodržovat základní hygienu po použití Vc si mýt ruce. Zeleninu a ovoce pro jistotu také umýt. Na zahraniční cesty jsem vozil živočišné uhlí, a Endioran. Riziko jsou nápoje a jídlo v pouličních stáncích