ales123

Jak přepsat automobil se smlouvou, TP, ale bez předchozího majitele?

Dobrý den, koupili jsme auto se smlouvou a velkým i malým TP. Ve smlouvě i TP je zapsán majitel, ale prodával to někdo jiný. Auto však není přepsané a majitele nemůžeme zastihnout a nekomunikuje a chceme, aby přepsal auto na nás. Dá se toto prosím vyřešit i mimo majitele? Máme pouze jeho adresu, jméno, rč, ale nikoliv číslo OP. Předem moc díky za každou radu. Aleš

Odpovědi
zzzzz

To takto přepsat nejde, jediná možnost je kontaktovat toho co je v TP jako poslední majitel a s ním nebo s jeho ověřenou plnou mocí auto přepsat.

I přesto že není přepsané, tak jde pojistit, jestli s tím budeš do vyřešení problému jezdit, určitě si nejprve sjednej povinné ručení, k tomu ti stačí údaje s TP a sjednáš ho na kohokoliv, tedy i na sebe.

cukrar

Podvodem, k tomu nenavádím,
Majitel zapsaný v techničáku nekomunikuje proč? Páč jste za ním nebyli, nebo nezvedá telefon, nebere dopis?