Avatar uživatele
rezinka

Dobrý den může se dcera v 16letech rozhodnout ským chce žít jestli s otcem nebo matkou?

Když ja nechci jenom pro to že ji bývalý manžel slibuje hory doly?
Doplňuji:
Já jsem rozvedena už 8let dceru mam ve vlastní péči ale ted byvalý zacal slibovat co vse ji koupi zýe ma pokojik ještě se dvěma mladšími sourozenci a nema soukromi atd ve škole na gysmplu prvnim rokem měla 3dvojky tak si myslim ze soukromí ma dostatek ale jeji tatinek ma asi víc penez a asi o tom všem to je ,že raní milion osm lidi kolem ji v teto chvili nezajima a to je to nejsmutnejsi na vsem a ze trpim tak to taky nevidi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tom004, dědapetr před 4618 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Určitě,může.Os­tatní,je na rozhodnutí soudu.Nevím,kdo je ten správný rodič.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Rézi,obávám se,že může.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Ano může se rozhodnout ke komu chce jít bydlet a i u rozvodu se na to zeptají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Tak hlavně ona by si to měla rozhodnout. V šestnácti už na to snad má dost rozumu a rozhodně nemůže za to, že rodiče mezi sebou patrně vedou „válku o dítě“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

jo jo slibovat může, dcera se rozhodnout může ,ale řekla bych, že bude potom litovat – otcové slibují hory doly, můj taky sliboval, ale nedala jsem se. Nebojte ,ona se k vám ještě s pláčem a ráda vrátí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

tak se s ním zkuste domluvit na střídavé péči…? dcera bude s otcem a vy budete mít trochu kontrolu, aby vám u něj úplně nezvlčila :)
Doplňuji:
rozhodnout se jistě může, ale 16 je takový divoký věk – má pocit, že ona ví všechno nejlíp… všichni to známe ;) snad jen zkusit si s ní narovinu promluvit – otec 8 let neměl přílišný zájem, myslíš že mu to teď vydrží? – apod.
ale když má tolik peněz nazbyt – co zkusit nechat zvýšit výživné? … anebo ať se stejně stará i o ostatní sourozence…
každopádně držím vám palce :) ať to dobře dopadne

Upravil/a: pokazdejinak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

No, dcera se rozhodnout může, ale bohužel v tomhle věku asi nemá v hlavě „pořádek“ a špatně usoudí, kdo je ten „lepší“. Držím Vám palce ať to dobře dopadne. Zkuste si s dcerou pořádně a v klidu promlouvit. Všechno jí vysvětlete, ale nenaléhejte. Nechte jí čas na rozmyšlenou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Má věk kdy sama řekne kde chce žít,já vám chci dát dobrou radu,skuste si s ní promluvit v klidu bez emocí,nechte jí ať to skusí sama probrat,u vás bude mít dveře pořád otevřené,jediná věc na to jakéj je táta příjde sama,mám tohle za sebou,držím pěsti,děti jsou v tomto ohledu kruté,chce mít soukromí které má u vás.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tatanka

Neříkám, že je dobře, ale může.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek