Dobrý den, může mi někdo pomoci 2 ?

Teď mi to konečně docvaklo. Každý server je hodnocen podle počtu kliknutí. A hned je tady nárůst. Stačí jako by „špatně“ napsaný kód.

Odpovědi
IK

To si nemyslím, (Occamova břitva) občas se věci jen nepovedou, úmysl byl dobrý, avšak málo praxe.
Záložka DOMŮ je jen taková vstupní brána pro nerozhodnuté návštěvníky. Klikej na KATEGORIE je to téměř stejné jen se dostaneš dál.

Hykam

Asi Vás zklamu, ale server není hodnocen podle počtu kliknutí, ale podle obsahu, podle odkazů, které na stránky vedou z jiných stránek, podle klíčových slov atd.

Je to pouze špatně naprogramované, bez analýz použitelnosti.
Předpokládám, že na sloveské verzi těchto stránek byli reakce podobné jako zde, nicméně se z toho tvůrci nepoučili.