hanny 2

Dobrý den!Mohu vás všechny pozdravit po dovolené a přidat se opět mezi vás?

Doplňuji:
Pro Andělé – dovolená byla úžasná,Thajci jsou za každých okolností milí,vstřícní,ochot­ní a usměvaví lidé – proto se říká,že je Thajsko „země úsměvů“.Krásně jsem se zrelaxovala
,i když program byl docela nabitý,byla nás parta 11ti lidí a pořád se něco dělo – mimo svatby,kvůli které jsme tam vlastně letěli,také výlety na ostrovy,jízda na slonech, a další zážitky.
Ale už jsem zpátky v realitě a za chvíli jdu do práce.....

Nejlepší odpověď
Andělé

Milá hanny 2 🙂,
děkujeme a vítejte zpět mezi námi.Budeme jen rádi,když se opět přidáte…:-)
A jak bylo na dovolené? 🙂
Doplňuji:
Hanny-pane jo,v Thajsku jsem nikdy nebyla,to muselo být úžasný-být na thajské svatbě,taková exotika a ještě s partou lidí.Jízda na slonech-to musel být také super zážitek.Příště mě prosím vemte do kufru s sebou…:-)
Tak at Vám to v práci uteče a přijdte se večer zase mrknout…:-)

Další odpovědi
anonym

Zdravím a vítám zpět.Doufám,že máš plno zážitků,které si nenecháš pro sebe!Už se těšíme na zážitky a postřehy z Thajska.

Drap

Buď vítána zpět !

hanulka11

Krásný den a hurá do práce-vítej!!!!!!

Deli

Vítej zpět! A jak se po dovolené cítíš? Doufáme, že odpočatě!

tom004

Dobré ráno.Určitě,a že ta dovolená byla „dlouhá“,co? 🙂 Tak,a hurá zpátky mezi své.