souselis

Dobrý den :) mohu se zeptat jaké jmena mají 3 větrné elektrárny na bouřňáku ? měly by to být mužské jmena … děkuji :)

Nejlepší odpověď
annas

http://hrobni­ci.blog.cz/ru­brika/dogtrekin­g/3
Holčičí výlet po Krušných horách
14. dubna 2009 v 22:46 | hrobnice

Jsou to Ferdinand, Bronislav, Vavřinec.

Na Bouřňáku se kocháme výhledem na Teplice. Sice je trochu opar, ale něco vidět je. Pak pokračujeme k vrtulím. Ferdinand, Bronislav, Vavřinec. Tlumeně hučí a po louce se točí stíny jejích asi třicetimetrových listů."

Další odpovědi
Wang

Ferdinand, Bronislav a Vavřinec.
Větrná farma U tří pánů.
Doplňuji:
http://www.zsno­vyhradek.cz/fo­togalerie-archiv/Udalos­ti_skol_r_2006-2007/006_Elek­tr_N_Mesto_u_Mol­davy/index.html

Snímek 10, 11, 13

gecco

Elektrárny jsou postaveny na Vrchu tří pánů, ale že by přímo ty větrníky měly svá jména, to nevím…
😉

Emefej

Na Bouřňáku žádné větrné elektrárny nejsou.

Lamalam

Na Bouřňáku ani na Vrchu tří pánů žádná větrná elektrárna nestojí! Větrná farma U tří pánů je umístěna na louce téměř přesně na polovině cesty mezi těmi kopci. Na Bouřňák je to po žluté cca 2,5 km, na Vrch tří pánů je to asi 1,5 km.