Dobrý den,mohu 21letého syna zastupovat v soudní řízení s jeho otcem?Jde o dluh na výživném.

Co konkrétního má případně tato žádost obsahovat?
Dkuji Zdeňka

Odpovědi
SETH

Mohla byste, pokud budete mít jeho zplnomocnění podle zákona. Ale jak tak koukám na tu otázku, důrazně bych doporučila najmout raději kvalifikovaného právníka, z oboru rodinného práva. Seznam najdete na webu nebo informačním centru vašeho města, na zlatých stránkách apod. Jejich ceny za služby jsou přijatelné.