petana

dobrý den mohou mě vyhodit z práce když se dozvěděli že chci otěhotnět.smoluvu mám na neurčito.děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud jsi již po zkušební době tak tě vyhodit NESMÍ.

Bohužel si mohou najít „zástupný“ důvod nebo ti legálně dát tolik práce kolik nezvládneš (v zákoně to není zrovna nejlépe definováno, že si to každý může vykládat po svém) nebo práci co zrovna moc neumíš.

Další odpovědi
Mapel

To není důvod k propuštění a rozhodně jim nic nepodepisovat.