x7

Dobrý den mohl bych se dostat na středný školu s průměrem 2.2 a 2.3 průměr je z 8 třídy ?

Chtěl bych se dosta na tuhle středný školu http://www.ssos­z.cz/ díky moc
Doplňuji:
OK a diky moc na tehle skole jse nekonaji prijimaci zkousky jsem cetl ale bojim jse ze to vezmou na prumer .

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud uděláš přijímačky a zaplatíš, tak v tom neni problém

Další odpovědi
SengSS

Nikde jsem nečetl že by se konali příjímací zkoušky , takže asi jen po pohovoru , a jelikož se jedná o soukromou školu tak bych se asi nebál 😉 …

anonym

Já bych se tam moc nehnal. Jak jsem se díval do rozvrhu, tak češtinu tam mají pořád.

kick882

no to se vsaď že to budo brát i s průměrem, záleží kolik lidí se tam přihlásí, jestli málo (akorát do jejich počtu) tak nemusijou to brát, ale pokud ano tak to budou, teď taky záleží jaký obor myslíš, a jestli tam nedělají příjímačky tak to nejspíš bude s.r.o tedy soukromá ale nevím, nedíval jsem se ti na tu školu…

x7

OK a diky moc na tehle skole jse nekonaji prijimaci zkousky jsem cetl ale bojim jse ze to vezmou na prumer .