rezinka

Dobrý den,měla jsem pracovní úraz po roku jsem skončila s marodkou

chtěla bych se informovat jak je to s vyplacením trvaleho urazu ktery 100%mám nemám na malíčku v posledním članku šlachy tudíž je prst ohly do skoby hýbu s ním jen za pomocí druhe ruky mám nárok od zamestnavatele po roku na trvale nasledky nebo ne?Za púracovní uraz mi zamestnavatel peníze vyplatil…

Nejlepší odpověď
hanulka11

To by měl ale posoudit lékař jestli jsou to takové následky , které vás nějak zvlášť omezují. Manžel měl pracovní úraz přišel o prsty na noze a nedostal nic a myslím, že to je mnohem horší úraz …protože jak známo prsty udržují i stabilitu při chůzi. Zkuste zaít k lékaři a poptejte se na vaše nároky a bude určitě potřeba jeho vyjádření pro zaměstnavatele.Také hodně záleží jakou práci vykonávate ,jestli vás to v ní omezuje.