Avatar uživatele
tornadolou

Dobrý den měla bych otázku ohledně smlouvy, který se týká zprostředkování brigády..

Jedná se o zprostředkování brigády na švýcarských farmách, výdaje na zprostředkování jsou 5000Kč. Dnes jsem obdržela smlouvu od zprostředkovatele a mám ji vyplněnou a podepsanou odeslat zpět, ale není z jeho strany podepsána, může být v tomto směru nějaký zádrhel?
Doplňuji:
Omlouvám se jedná se o závaznou přihlášku, kde se zavazuji k uhrazení poplatku 5000 Kč a jsou tu vypsané body k čemu se zavazuje zprostředkovatel a k čemu se zavazuje účastník. Poplatek zahrnuje dopravu, vyřízeni pojištění a víza. Nevím jestli to na tom něco mění.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, tom004, MK44 před 4339 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

No je mi to divné, pokud se nejedná pouze o návrh smlouvy, tak by to podepsat měl. Vy se na něčem smluvně dohodnete a vy o tom nebudete mít žádný doklad a on jo. Pokud se jedná o solidní agenturu, tak by vám měla dát smlouvu podepsanou a s razítkem.Hlavně si ji pořádně přečtěte, než ji podepíšete.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

hlavně je nezákonné chtít poplatek za zprostředkování.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Osobně bych neriskoval. Otázkou je zda opravdu brigádu zajistí a nebo chce jen tvoje peníze. Pokud chce peníze u takovýchto akcí někdo předem, byl bych velni opatrný, nebo spíše bych to hned zavrhl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Nevyplňuj,nepo­depisuj a hlavně neposílej peníze. Slušně to zavání podvodem. Smlouva by měla být podepsaná případným zaměstnavatelem a ten platí provizi zprostředkova­teli,nebo ji dodatečně zaplatíš sama.
Doplňuji:
Pro mne by se nic neměnilo. Přece se k něčemu nezavážu a nebudu platit jenom na základě nepodepsaného kusu papíru. Těch Ti mohu poslat kolik chceš. Tady neplatí důvěřuj,ale tvrdě prověřuj a potom teprve konej.

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Nikam nic neposílejte,je to podvod jak vyšitej.Agentury žijí z peněz které jim platí ZAMĚSTNAVATEL-nikoliv zaměstnanec.A když už ,tak peníze od uchazeče až po ,ne před brigádou.Tak si to dobře rozmyslete než někomu nalítnete,takových podvodníků je tu spousta..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek