Dobrý den ,měla bych dotaz,pokud mám již jednou obstaven majetek a splácím exekuci,muže jiný exekutor věci odvezt?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud jde o další dluh a další exekuci, kterou zatím nesplácíte, ani na jejím splácení nejste s exekutorem, či věřitelem domluvena, má na to právo. Je nutné si uvědomit, že dvě různé exekuce pravděpodobně neřeší ani stejná exekutorská kancelář. Exekutoři spolu nespolupracují, nýbrž se snaží všemi prostředky vymoci z dlužníka dluh.