Dobrý den,měl otazku zda je možné propojit 2setoboxy mezi sebou koaxiálem? nechce se mi tahat další kabel od antény a n

Doplňuji:
já mám oba setoboxy se vstupem a výstupem,tak bch se rád dozvěděl jestli je možné je propojit mezi sebou

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já mám setobox zn.Thomson,který má vstup i výstup na televizi nebo setobox. Lze z něho propojit koax na další setobox.

Další odpovědi:

Zlatý

Jestli má výstup ANT OUT (souosý s kolíkem), tak se tento propojí se vstupem druhého settopboxu. V tom případě nebude potřeba rozbočovač.

Zlatý

Přívod od antény je potřeba na vhodném místě ukončit rozbočovačem a pak ke každému stb koaxem zvlášť anténu.

Zlatý

Vstup a výstup má každý setopbox. Většinou ale mají vstup pro anténu a výstup pro TV. Pokud tyto propojíš tvým způsobem, druhý stb bude přijímat jen program, spuštěný na stb před ním. Vyzkoušej.

Stříbrný

Pokud má settopbox dvě anténní zdířky (obvykle označené RF in a RF loop/through), tak jsou přesně na to, co ty potřebuješ. Do In přivedeš signál ze zdi a z loop vedeš koax do druhého STB a tím ti odpadne anténní rozbočka.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.