Mara87

Dobrý den,měl otazku zda je možné propojit 2setoboxy mezi sebou koaxiálem? nechce se mi tahat další kabel od antény a n

Doplňuji:
já mám oba setoboxy se vstupem a výstupem,tak bch se rád dozvěděl jestli je možné je propojit mezi sebou

Nejlepší odpověď
franku

Já mám setobox zn.Thomson,který má vstup i výstup na televizi nebo setobox. Lze z něho propojit koax na další setobox.

Další odpovědi
Hlada

Jestli má výstup ANT OUT (souosý s kolíkem), tak se tento propojí se vstupem druhého settopboxu. V tom případě nebude potřeba rozbočovač.

beer

Přívod od antény je potřeba na vhodném místě ukončit rozbočovačem a pak ke každému stb koaxem zvlášť anténu.

www

Vstup a výstup má každý setopbox. Většinou ale mají vstup pro anténu a výstup pro TV. Pokud tyto propojíš tvým způsobem, druhý stb bude přijímat jen program, spuštěný na stb před ním. Vyzkoušej.

cochee

Pokud má settopbox dvě anténní zdířky (obvykle označené RF in a RF loop/through), tak jsou přesně na to, co ty potřebuješ. Do In přivedeš signál ze zdi a z loop vedeš koax do druhého STB a tím ti odpadne anténní rozbočka.