DOBRÝ DEN,MĚL JSEM PRAC.ÚRAZ,JSEM V P.N.OD LISTOPADU 2010-DOSUD.MÁM NÁROK NA LETOŠNÍ DOVOLENOU.DIKY

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Zatím nikoli, jelikož nesplňujete podmínku odpracovaných alespoň 22 dní.
Jinak se vám dovolená krátí za 100 dní PN o 1/12 a následně za každých 22 dní PN o další 1/12.
Jakmile nastoupíte z PN do zaměstnání a odpracujete 60 dní máte nárok na dovolenou nebo 22 dní, tak na poměrnou část dovolené.

Další odpovědi
GM

Myslím si, že když se jedná o prac. úraz, dovolená se nekrátí.