Kapicka

Dobry den,mate nekdo zkusenosti se hrou The Sims 3?

Ted jsem si nainstalovala k te hre dodatek a ten je asi novejsi nevim a chce to po me nejakou aktualizaci.No a kdyz chci spustit to The Sims,tak mi to tam pise:Vase zakladni hra The Sims 3 neni kompatibilni s aktualni verzi rozsirujiciho balicku pro hru The Sims 3.Aktualizujte prosim svoji hru pres spoustec hry.Jenze ja to tam nikde nevidim a vubec nechapu o co se jedna.Nevite co s tim?

Nejlepší odpověď
HaeS

Milá Kapičko, jednou mi to taky napsalo s jedním datadiskem, ale to je trochu dávno. Aktualizuješ si to tak, že zapneš spouštěč hry. Objeví se ti tam okno, kde je vlevo namalované veliké kolečko se znakem „play“ pod tím Vítejte, stažené soubory, nahrané soubory, nainstalovaný obsah a poslední AKTUALIZACE HRY. Na to klikněte. Nahoře se vám tam objeví takový bílí čtvereček a vedle toho nějaké nesmysli.. do toho bílého čtverečku klikněte a hodí se Vám tam fajfka. Potom dole zmačkněte na AKTUALIZOVAT TEĎ. Hra se vám aktualizuje a mělo by to jít ;)