kate2107

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s webem www.obalky-doma.cz? :)

Nebo nevíte o nějakém webu, kde nabízí práci z domu (nejlépe ve formě plnění obálek atp.) a není to podvod? Moc děkuji :)

Odpovědi
bolak

Balení obálek jako domácí práce vypadá následovně: Pošleš e-mail že bys měla zájem o tuto „brigádu“, oni tě poprosí o registrační příspěvek s tím že následně ti pošlou instrukce poštou, ty jim zplatíš, dojde ti obálka a v ní bude v podstatě návod na to, abys udělala to co oni, tedy BALILA DO OBÁLEK návody pro lidi, aby vkládali inzeráty na balení obálek jako domácí práci, a dalším lidem pak posílali stejný návod jaký došel v obálce tobě, a jaký jsi poslala ty. To je celé, v tom spočívá ten fígl – okrádat lidi kteří budou okrádat další lidi, kteří budou okrádat další lidi, ale obálky budete balit všichni, to je pravda, a doma.

Drap

Neznám o žádné podobné stránce, která by nebyla alespoň částečný podvod.

marci1

Takovéto stránky jsou téměř vždy podvodem. Web www.obalky-doma.cz patří údajně Tomáši Velclovi ( nyní Tovel Profit ) ze Šumperku. Pokud si najdeš bližší informace na netu, přesvědčíš se. ☹