Avatar uživatele
Rebekka

Dobrý den, manžel se chce rozvést, ale já ne. Důvodem není třetí osoba, ale dle něj vyhoření vztahu. Jak mám postupovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, rynek878, skorcovaz před 4942 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Já osobně bych navrhl partnerovi si společně sednout a pohovořit si v klidu(pokud to je vůbec možné)o všech problémech,které ho vedou k rozvodu,určitě každý z vás dělá někde ve společném životě chybu,tak si to vše vyříkejte a snažte se je oba napravit.To však platí pouze pokud bude oboustranná snaha k nápravě a záchraně manželství.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Arni

Pokud nezabere erotické prádélko v ceně dvou – tří platů, tak pak snad už jen minimax. Nedoporučuji práškový, je s tím pak moc práce.

P.S. A zkoušela jste mu občas uvařit ?

To byl jen vtip,

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Jaká byla vize vašeho manželského svazku? Určitě, že společně založíte rodinu, děti vychováte ke své radosti i potěšení a posléze se dočkáte vnoučat. Také jste si snad byli vědomi, že poblouznění feromonny časem pomine a vzájemný vztah bude pokračovat jen tehdy, pokud se budete snášet a chovat k sobě úctu a vzájemnou vážnost. Nyní se vám podle mínění partnera něco nedaří naplnit a navíc se domnívám, že k Vám podle rčení „za vším hledej ženu“ manžel není upřímný. Máte-li děti, pokuste se rychle problém najít a vyřešit. V opačném případě asi, jako řada vrstevníků před vámi, hledejte znovu každý svoji cestu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EE

ja mam podobny pribeh treti osoba pry tez neni ale lze je a muzu ti rict ze prozivam nejhorsi roky po 25letech ale snim si ani nemuzes sednou a promluvit nema vubec zajem a jen kolem sebe plive je to strasny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony