pajkaro

Můžeme dát k leguánovi do akvárka suchozemskou želvičku nebo se nesnesou??

Dobrý den.Máme doma leguána zeleného.Má terárium a věčně je na větvi a pozoruje.Chtěla bych se zeptat jestli by jsme k našemu leguánovi mohli dát zvíře želvu suchozemskou malou.Jestli by to leguánovi vadilo nebo ne.Díky :) za odpověď

Nejlepší odpověď
beer

Nemyslím si, že by se přímo nesnesli.
Jenže každý žije v poněkud jiném prostředí a to v jednom akvárku jen tak neuděláš.. Budou ale i jiné problémy (rozdílná potrava, vyměšování, nároky na klid, atd.), já bych to raději nezkoušel.

Zdroj: Vet.praxe