Mishe95

Dobrý den, mám takový dotaz. Mám doma tablet Emgeton Consul 8. Nevíte kde bych našla tlačítko reset prosím? Děkuji

Odpovědi
gecco

Co myslíš …" tlačítko reset "…?
😉

Chceš tablet vrátit do „factory settings“?
U tohoto typu to není tak jednoduché, doporučuju, aby ses obrátila na servis. A nebo zkus toto – http://blog.i­jacek007.cz/Na­vody/obnoveni-tabletu-emgeton-consul-2-do-tovarniho-nastaveni .

Mishe95

Na většině přístrojů je dírka, pod kterou je schované tlačítko reset. A mě by zajímalo, jestli ho najdu i na tomto typu