Dobrý den. Mám srážky ze mzdy na částku 12000. Mohu zbývající část dluhu jednorázově uhradit. Tom

Nejlepší odpověď
anonym

Samozřejmě že můžete,věřitel bude jen rád!

Další odpovědi
Fidel

Záleží z čeho dluh uhradíte. Pokud z úspor, výhry atp., tak zřejmě ano (musíte se dohodnout s věřitelem + exekutorem), pokud z vaší už zatížené výplaty, tak ne. Výpočet, kolik vám lze legálně strnhnout měsíčně je relativně složitý, ale i přesto, že vyděláváte tak 30 – 36000 a strhávají vám 12, tak nemůžete platit z této výplaty víc – bylo by to proti exekučnímu řádu nebo OSŘ.

anonym

Ano. Ale pak – nevim za co jste mel ty srazky … je mozne , ze vam jeste vymeri penale. Tak to si radsi take zjistete . I Kdyz – pochybuji , ze by na nekoho zapomneli … 🙂 , ale budete mit jistotu. -iv-