eliska123

Dobrý den, mám špatný pocit z mojí kočičky, je kastrovaná ale i přesto hodně ztloustla a má takové boule jako když byla

Kočka , kastrace

Nejlepší odpověď
anonym

Jako když byla co? A což teprve její pocity ☹ Nejlíp ti řekne veterinář, co jí je, Tak jí tam co nejdřív vem.

Další odpovědi
iceT

Tak vezmi kočku a běž s ní k veterináři.
Kočka ztloustla kvůli kastraci a kvůli tomu,že jí dopřáváš,ona v podstatě nemá co jiného na práci než se povalovat a jíst.Uber stravu a uvidíš.

PetrXY

Já zase mám špatný pocit z lidí, co místo toho aby šli se svým zvířetem k veterináři, tak píšou dotazy na internet.

dnb

a pozor, Agneta říká, že kočky se sterilizují, nikoliv kastrují!

Agneta

Ano, (děkuji ti)- a v těch jejich odkazech to taky nevědí, -jsem jediná, kdo to ví…:DDD

anonym

dnb
aspoň dýl vydržej 🙂

Agneta

Sambo, ty taky nic nevíš:DDD

Agneta

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kastrace-kocky-ano-ci-ne

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kastrace-kocky-ano-ci-ne#discussion

eliska123

Jako když byla březí . posledních pár dnů 2–3 se mi zdá být i taková unavená . Určitě zajdu .