KRATOS

Dobrý den,mám problém se stahováním,poradíte mi?

kdykoli si chci stahnout film,zasekne se hned na začátku a dál operace nepokračuje,čili se film ani nestáhne,nevíte čím by to tak mohlo být?
Připojení je od O2,docela rychlé,neomeze­né.S písnička­ma nebo obrázkama problém není.Díky za radu.
Doplňuji:
stahuju z uložto,někdy free,někdy placeným,ale dřív s tím problém nebyl,a kamoška s tím taky tak nějak problém nemá.Přitom máme stejný prohlížeč,tak nevím,třeba jen oni mají problém…ale děkuju

Nejlepší odpověď
Hlada

Nejdřív vyzkoušejte, jestli jdou stahovat velké soubory odjinud. Třeba stáhnout demo verzi nějakého velkého programu. Pokud to půjde, budete mít ověřené, že funguje připojení, prohlížeč, systém a HW.

Další odpovědi
RomanP

záleží odkud filmy stahuješ je možné že to mají onio spoplatněné a pokud to chceš stáhnout zdarma tak ti to oni neumožní. Druhý problém může být v prohlížeči na stahovaní je dobrý buď Mozilla Firefox nebo Opera. IE se stahováním velkých dat má odjakživa problémy

chudst

Zkuste to skutecne stahnout v jinem prohlizeci, pokud to nepujde, nezavirejte ho a jeste zkuste stahnout jiny velky soubor.

Pokud vam to pujde, pak vite, ze chyba byla v prohlizeci a tudiz by byla, pokud byste ho chtel nadale pouzivat, moznost ho preinstalovat. (To, ze to kamaradce ve stejnem prohlizeci nedela neznamena, ze vam to v tom samem prohlizeci pobezi stejne, pokud je spatne nainstalovany ci se v nem vyskytla nejaka chyba, nepojede vam to – pocitace „jsou nepredvidatelne“ a obcas staci jednoducha preinstalace :))