tomy vrchy

dobry den mam problem s barvou na aute koupil jsem si barvu a natrel jsem kapotu jednym naterem nechal uschnout a druhe

dobry den mam problem s barvou na aute koupil jsem si barvu a natrel jsem kapotu jednym naterem nechal uschnout a druhe den znova ale valecek jsem mel namoceny v redidle a ta barva jsem zdrcla potreboval bych poradit ja ji mam dat dolu jestly koupit odstranovac barev nebo ji zbrousit a kdyz tak cim a jak??? dekuj

Nejlepší odpověď
cukrar

hned za mokra seškrábnout špachtlí, pokud to je již zaschlé, namočit hadr do ředidla a položit na kapotu. Po čase se barva rozpustí a změkne, pak půjde seškrábat. Nakonce obrousit a začnout znva.

Doplňuji:
http://cukrar­.rajce.idnes.cz/au­ta/#P1020917.jpg
toto vozidlo bylo před vyřazením 4 roky zpět opatřeno novým lakem a to tak, že bez broušení, jen ředidlem C 6000 umyto, poté válečkem z molitanu opatřeno starou barvou. Samozřejmě že to není jako stříkané nové auto, ale bylo to jen na pár roků, nakonec na dvě technické.

Další odpovědi
honza19hk

syntetickou byrvu odstryníš ředidlem.

Nicméně auto je lepší sříkat kompresorem než natírat válečkem.

sefo

vaaalecek neee