smoulinkaq

Dobrý den mam problém pišu si s dospělým chlapem na W-mailu přes 9.roku který mi on osobě neřekl skoro nicale on vi omě

skoro vše,divá se mi do e-mailu a některé spravý co mi posilaji lide mi maže i tadý sleduje mě na netu co dělam mam jeden mejl a co piše mé znamé předposilá ho svemu tatovi ten chlap je pry rozvedený a žijé v Ostravě kdybý byl ženaty tak by to nedělál budu to muset řict tatkovi ten už snim zrobi pořadek poradte co dělat? nebo to se už nehodí co tu dělá. děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud píšeš „9 roků“, to mi hlava nebere! Kdyby sis s ním psala od sedmi let, musí ti být nejméně 16 a to už nemůžeš být přeci tak naivní! Okamžitě bych se svěřila otci a nechala řešení na něm, snad bude mít víc rozumu než ty!
Doplňuji:
Včera byla ve zpravodajství reportáž o soudním řízení se ženou, která se chovala podobně jako ten tvůj chlapík. Říká se tomu stalking a najdeš o tomto jednání odkazy tady na Odpovědích i jinde. Jedná se o trestný čin.

Další odpovědi
badisko

Jak se ti muze divat do E-mailu kdyz mas heslo …dale ze te sleduje ?..tak se snim nebav pokud by zacal nejak vazne skodit tak proste rekni ze pouzijes toto..http://a­plikace.polici­e.cz/hotline/ at te necha byt a neotravuje co stim tata asi udela ?…Proste nereaguj na jeho zpravy ..E-maily atd …no ho to drive nebo pozdeji prestane bavit…