Gabriela7

Proč mi špatně píše klávesnice?

Dobry den mam problem na notebooku kdyz pisu nektera pismenka pripojuji se k tumu i okolni napr. G tak pise gf atd…

Odpovědi
gecco

  1. poškozená klávesnice
  2. ´moc do toho mlátíš´

Funna

vytřepej si drobky z klávesnice a příště už do ní nenalévej limonádu…prostě ji vyčisti…

na klávesnici je membrána a tlačítko ji zatlačí směrem dolů a tím se spojí kontakt a písmeno je na světě…pokud je ale plná drobků a podobného „bince“ nebo lepkavé tekutiny stane se, že zmáčknutím „přibereš“ i okolní písmeno…

PS: tumu? O ale není sousedem U .-))