Elile

Dobrý den, mám problém..

Poslední měsíc mi lupe v levé části hlavy nad uchem, vždycky když třeba jdu nebo tak. Bylas jsem u lékaře a ten mě poslal na neurologii. Co mi tam budou dělat? Myslíte že to je vážné? Ani se necítím ve své kůži..Triochu se mi hlava i točí? Co to může být? Je to vážné?

Nejlepší odpověď
Drap

Jestli jeto vážné, to ti dokáže říci až neurolog po vyšetření. NMemusí to být vůbec nic závažného. Jaký způsob vyšetření zvolí, to těžko odhadnout. V žádném případě neni třeba mít z vyšetření obavy.

Další odpovědi
anonym

Elile, klid. Pokud lékaři neprovedou vyšetření a nevyhodnotí výsledky, tak se zbytečně nestresujte. Uvědomte si, že na vyšetření již objednaná jste a že tedy k nějakému výsledku spějete. Až budou výsledky známy, tak nastoupíte nějakou léčbu a problémy se vyřeší. Pokud ne, budou se zjišťovat další příčiny Vašich problémů.
Co to může být zjistíte až po vyšetřeních.

led

Všetky informácie vám dá očetrujúci lekár. Hlavne žiadny strach.
tu vás môžme mýlne informovať, ako viete, či vám naozaj odpovedá ten správny lekár?
príklad nesprávnej odpovede: budú sa na vás pozerať, urobia vyšetrenie, bu bu bu.

venkovan

Může to být i krční páteř. Což se nechá rozcvičit, posílit krční svaly atd. Problémy s krční páteří mohou být i několik let po pádu, po dopravní nehodě atd.
Mohu být i jiné příčiny, třeba jen zlobí nějaké úpony svalů a šlach. Takže to chce brát víc s úsměvem než se strachem.