Boy 13

Dobrý den, mám potíže s mobilem, prosím o pomoc.

Mám typ tento mobilho telefonu : http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/samsung-s6310-galaxy-young/

a párkrát se mi stalo, že když jsem natáčel video a to video pak nějak nešlo spustit, tak ten soubor co byl před tím poškozeným videem v mém případě fotka, byla po nahráni poškozeného video z půlka šedivá a byl tam takový šedivý pruch, ale na jiných to nebylo, jenom na tý, co byla před poškozeným videem.V mobilu jsem si prováděl antivirový test a tam mi nic nenašli, a když to zatím není tak vážné, tak ho hned nechci reklamovat, ale poradit se s vámi tady.Přede Vám moc děkuji za vaše odpovědi a rady..:-)

Odpovědi
Nitrol

Skus se podívat do nastavení [v mobilu] jestli tam není podporován jiný formát než mobil podporuje sám – např. místo .jpg třeba .png. Tím to může být a potom nedostatečným osvělením při fotografování [tohle mi dělala Nokia Asha 306] … víc nepomůžu ://

arygnoc

všetky tzv. multiprístroje sú tak troška na prd.

na telefonovanie používajte telefón.
na fotografovanie fotoaparát.
na natáčania videa videokameru.

nič „multi“ nie je dokonalé, dokonca ani mikrošok (tj. microsoft, windows), i keď by taký chcel byť.