Avatar uživatele
anonym

Dobry den mam potiz..bude mi v lednu 15 let a jeste nemam vubec zadna prsa co s tim udelat?

Tělo

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4944 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
myšpulín

Určitě vyrostou. Kdo si počká, ten se dočká 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bigbít

Ještě máte čas, vyčkejte, je víc žen, kterým prsa vyrostla třeba až v osmnácti, každá žena má jiné tělo, jiné tělesné dispozice, jiný genetický základ, takže se nejedná o nic neobvyklého, případně pokud by jste stále měla obavy, navštivte třeba ženského lékaře, a sdělte mu své obavy.

Jak praví iceT : Prsa nejsou všechno

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Jeste v 18 jsem mela hrudnik jako pristavaci drahu-pak jsem trochu pribrala na vaze a ejhle-narostly mi i prsa.
Takze nedelat si zadnou hlavu a pockat,to prijde samo a zatim se mejte rada takova,jaka jste,prsa nejsou vsechno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

No tak si pořiď push-up(ky) – ale bacha na to – když je někdo jednou má a pak zas ne je to dost nápadný. Nebo nenos oblečení na tělo, spíš třeba nějaký polorozeplý mikinky a tak, tak to nejde dost dobře poznat 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Určitě ještě narostou.Někomu spíš,někomu později.Měl jsem v 9 třídě spolužačku u které jsme všichni kluci obdivovali velikost jejích prsou.Pak přišel sraz po X letech,její prsa byla spíše podprůměr a ty které ze školy odcházely s "prsy po tatínkovi"se pyšnily dmoucím dekoltem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Máca 2

V těhotenství tě to bude mrzet,že budeš mít 5.Pak ti taky něco zůstane,ale nezoufej ještě jsi mladá a vše se vyvine.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Já mám také malá prsa a taky si z toho nic nedělám. Naopak to má spoustu výhod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Netrap se a běž se poradit s odborným lékařem.
Hodně odvahy přeje Michal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví