Dobry den mam potiz..bude mi v lednu 15 let a jeste nemam vubec zadna prsa co s tim udelat?

Tělo

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Určitě vyrostou. Kdo si počká, ten se dočká :-)

Další odpovědi:

Bronzový

Ještě máte čas, vyčkejte, je víc žen, kterým prsa vyrostla třeba až v osmnácti, každá žena má jiné tělo, jiné tělesné dispozice, jiný genetický základ, takže se nejedná o nic neobvyklého, případně pokud by jste stále měla obavy, navštivte třeba ženského lékaře, a sdělte mu své obavy.

Jak praví iceT : Prsa nejsou všechno

Zlatý

Jeste v 18 jsem mela hrudnik jako pristavaci drahu-pak jsem trochu pribrala na vaze a ejhle-narostly mi i prsa.
Takze nedelat si zadnou hlavu a pockat,to prijde samo a zatim se mejte rada takova,jaka jste,prsa nejsou vsechno.

Bronzový

No tak si pořiď push-up(ky) - ale bacha na to - když je někdo jednou má a pak zas ne je to dost nápadný. Nebo nenos oblečení na tělo, spíš třeba nějaký polorozeplý mikinky a tak, tak to nejde dost dobře poznat ;-)

Bronzový

Určitě ještě narostou.Někomu spíš,někomu později.Měl jsem v 9 třídě spolužačku u které jsme všichni kluci obdivovali velikost jejích prsou.Pak přišel sraz po X letech,její prsa byla spíše podprůměr a ty které ze školy odcházely s "prsy po tatínkovi"se pyšnily dmoucím dekoltem.

V těhotenství tě to bude mrzet,že budeš mít 5.Pak ti taky něco zůstane,ale nezoufej ještě jsi mladá a vše se vyvine.

Bronzový

Já mám také malá prsa a taky si z toho nic nedělám. Naopak to má spoustu výhod.

Stříbrný

Netrap se a běž se poradit s odborným lékařem.
Hodně odvahy přeje Michal.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.