Dobry den mam podminku

Dobry den mam podminku zhruba mesic je nepravomocna tyden zpet nas s kolegou chytla policie s kradenymi kryty od kanalu.ja jsem nevypovidal a kolega rekl ze me zadal o to abych mu s tim pomohl ze to bylo poprve a ani nevime zda to vykupuji.meli sme si penize rozdelit kryty jsme vrazily policii.chci se zeptat jak toto bude reseno zda pokutou nebo verejne prozpesnymi pracemi dekuji

Nejlepší odpověď
Ar

Ty máš ještě odvahu se ptát? Jen doufám, že Ti tu podmínku promění a ještě něco přidají. Alespoň bude méně možností, že si nějaký slušý občan na odkrytém kanálu nezlomí nohu. Doufám, že si tě tam muklové „vychutnají“.

Další odpovědi
Drap

Nelze takto určit, důležité je jak to posoudí policie a potom násleně správní orgán.

Deli

To tě maminka nenaučila, že krást se nemá?

hanulka11

Kdybys jednou do odkrytého kanálu spadl, myslím, že by tě roupy přešly a dala bych tvrdý trest – protože to dělá člověk vědomě a ví co se může přihodit

Valky

Zavřít! Ještě se tu „vychloubejte“.. ostuda!

kosaaaak

Kuci, co ste řekli policajtum když vás chytli? :)
Já bych doporučil třeba „No co, vždyť to normálně leželo na zemi..“
Mylsim že za to určitě něco dostanete – a medaile za hod diskem to nebude.

aramah

Tak to jste byl Vy? Mám sto chutí Vám poslat fakturu za opravu auta!!!!!!!!!!!!!!!