jana kaperov

dobry den mam obyvak na jedne strane bila malba a obyvacistena tresen naproti kremova sedacka

jakou barvu pouzit aby to melo smrnc

Nejlepší odpověď
WeeBear

Konkrétně takhle nemůžu soudit. Ale k třešňové obývací stěně, i ke zbytku by se mi líbila ostře, až tmavě červená barva s tím, že cca 10–20cm u okraje ke stropu a celý strop bude bílý. Nebo bych dala na červeno jen jednu stěnu, dle uvážení a ostatní nechala bílé. Takhle je těžko soudit, záleží, na jaké straně máte byt, či jak moc se do něj dostává světlo – onu červenou bych volila jenom do slunného interiéru, jinak výsledek může budit dost tmavý dojem a to není pěkné. K tomu záleží, jaký k té barvě máte vztah Vy, takhle nelze moc soudit.

Další odpovědi
ReHu

Těžká rada.
Asi by pomohlo víc info.
Jestli to je jen obdélník či čtverec, nebo jaký je půldorys, jak velký je pokoj, kde a jaká jsou okna a dveře, na kterou svět.stranu, jestli jsou stíněná, atd.

Illines

A co takle sedacku vybavit polstarema v podobne barve obyvaci steny a na zed obraz ci par drobnosti podobnych barev.