Dobrý den mám Nissan Micra 1,0 rok výr.1995.Auto cuká a občas nereaguje plyn i když mám nohu na pedálu až na podlaze.

Odpovědi
Earl Sin

filtr, palivové čerpadlo, nekvalitní benzín, závada na ŘJ. Variant může být mnoho.
Mě toto dělalo, když mi odcházelo čerpadlo, ale to motor chcípnul…
Jak často a za jakých okolností to dělá?

Vilem

Poruchy tohoto typu u starsich vozidel jsou ve vetsine pripadu zapricineny el rozvodem automobilu zkuste nechat premerit vicko rozdelovace a kabely.