Kacka28

Stačí potvrzení od lékaře, že jsem si u něj byla pro léky, když jsem na nemocenské a přišla mi kontrola?

Dobrý den, mám nemocenskou a odskočila jsem si 10min před vycházkami pro léky a jak naschvál přišla kontrola, prosím Vás stačí potvrzení lékaře, že jsem si u něj pro léky byla

Odpovědi
ivzez

Příště doplňte otázku, nezakládejte ke stejnému tématu novou.

Samozřejmě, že stačí potvrzení od lékaře.
Pokud jste si byla pro léky u lékaře, nehrozí
Vám krácení/odebrání nemocenského
ani pokuta (k lékaři nemusíte v době vycházky).

simir7

Ani žádné potvrzení mít nemusíte.Ošetřující lékař to stáhne,musíte ho informovat co nejdřív.Sociálka mu to stejně hlásí.ŠIMEČEK.