Avatar uživatele
prtkal

Dobrý den mám nárok na přízpěk na uhlí sem na pracáku a na sociálce mam na bydlení a životní min.mám nárok na přízpěvek?

Dobrý den zajímalo bi mě zda mám nárok na příspěvek na uhlí jsem na socialce a na pracáku mam přízpěvek na bydlení a životní minimum mam eště nárok na přízpěk na uhlí děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Bublinnka, briketka10 před 4196 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nelze takto určit, záleží na celé řadě faktorů. Podrobné a vyčerpávající informace bez problémů poskytne příslušný sociálná odbor.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

pobírám příspěvek na bydlení a je tam kolonka topení
já mám přímotop tudíš mi přispívají na toto el.topení každý měsíc
jestli topíš uhlím zeptej se na ÚP :))

Doplňuji:
ad : tau
jsou taky lidé, kteří pracovat nemohou, jako já a pobírají různé příspěvky a tak je neházejte laskavě do jednoho pytle !!

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tau

„Přízpěvek“ to jako že vám někdo zazpívá písničku? Když už tak příspěvek…
Jste na pracáku a sociálce a nemáte na uhlí. A na to, abyste brouzdal po internetu peníze máte. Nejlepší bude jít něco dělat peníze na zaplacení uhlí si vydělat. Tak to funguje skoro všude na světě. Něco chci, tak si na to musím vydělat…

Až vám stát přiklepne příspěvek na uhlí, na co budete žádat příspěvek příště? Na ten internet? Kabelovou televizi? Nový auto.....?

Že se nestydíte!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek