KristýnaN

Dobrý den.Mám mobil značky Samsung S5230 a když chci do něj stáhnout nějakou hru,tak to píše nepodporovaný typ souboru

Pokud víte co s tím mám dělat,prosím o radu. Děkuji

Nejlepší odpověď
DDarent

To bych řek, že je to téměř jasný…Když je nepodporovaný typ soubou, tak ho prostě nepodporuje, a musíte stahovat takové hry, které ten mobil podporuje.....Tuten mobil nemá HD obraz ani Procesor, kterej by utáh pořádno hru, takže stahovat jenom menší soubory v rozlišení toho telefonu, nebo míň…

Další odpovědi
chudst

Tady mate balik her na Samsung S5230: http://downlo­ad.hellshare.cz/sam­sung-s5230-java-hry.rar/1014666

Az si vsechny vyzkousite z toho baliku, dalsi najdete zde: http://www.go­ogle.cz/search?q=Sam­sung+S5230+ga­mes&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a#sclient=psy&hl=cs&­client=firefox-a&hs=IhD&rls=or­g.mozilla:cs%3A­official&biw=1344&­bih=597&source=hp&q=Sam­sung+S5230+hry+­jar&aq=f&aqi=&aq­l=&oq=&pbx=1&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.&fp=a3b9f15566042fd

Itter

Hledej hry s příponou .jar a rozlišením menším než 320*400. Pak by mělo vše fungovat.
Taky jsem Samsung Star používal a fungovalo to, ale byl tam problém, že některé jeho verze (resp. verze firmware) tohle neuměly. Pokud ho máš od Vodafonu tak to bude fungovat určitě, pokud ne bude pravděpodobně potřeba aktualizovat firmware (složité a příjdeš o záruku, pokud to děláš sama – nedoporučuju)

rottkiw

Je to docela složitý..já mám samsung s5230 star a musel jsem si stáhnout bt-file manager přes mobilní internet a ty hry sem instaloval přes ten bt file… když budeš hleda na youtube tak určo najdeš přeji hodně štěstí 🙂!!