XtomX

Dobrý den, mám jeden dotaz.

Zdravím, tento rok se chci hlásit na VOŠ a SOŠ zdravotnická škola v Hradci Králové na obory zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum a na vysvědčení mám trojky:/ Na zdravotnického asistenta se dělá pohovor a na zdravotnické lyceum test z biologie člověka. Už teď se snažím učit a opakovat biologii člověka a půjdu do červeného kříže, protože se prý dostane za to nějáko body na víc. Chci se zeptat na co se mě např. budou ptát na tom pohovoru? Vím, že asi co obnáší to povolání atd, ale nevíte něco dál? Děkuji a budu moc rád zase vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

na internetu jsem našla pát témat na které se ptají asi nejčastěji
http://wiki.me­dik.cz/wiki/Zn%C3%A1m­%C3%A1_t%C3%A9ma­ta_k_p%C5%99ij%C3%AD­mac%C3%ADmu_po­hovoru_na_2._LF_UK

Další odpovědi
terry

Jen doplním buraka – nesnaž se učit. Uč se.