Avatar uživatele
Jindri

Dobry den, mam dotaz, v posledni dobe se navecer do me da zimnice…

a trva to uz mesic, uzivam vitaminy, zazvor, co jde, hodne piju, u doktorky jsem byla, nic nenasla, byla jsem dvakrat, delala mi vseljake testy, tlak v poradku, tehotna nejsem. Vycerpanim bych rekla ze to neni, spim docela dobre. Da se do me ohromna zima a trva to tak dve hodky nez to rozchodim, moje prstey na rukou mam docela casto promodrale s nahama problem nemam…zacinam byt zoufala, k doktorovi, jinemu, urcite zajdu znovu, ale chtela bych to aspon z casti pochopit co se to deje, je mi 30 a citim se min na 60 let. Obcas me boli klouby. Dekuji za odpovedi
Doplňuji:
zkousela jsem vsechno i ginko gilobu, dekuju za rady, alkohol tez, nezabira, slivovici nesezenu, ziji v zahranici, myslela jsem si tez, ze to bude spatne prokrvovani, protoze tohle neni mozny. Zkusim jeste jine pripravky s ginko gilobou, pomohlo by kdybych chodila do sauny? Jednou tydne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4521 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Vypadá to na nedostatečné prokrvování.
Dejte si 2 x denně 40–80 mg gingo biloby.
Uvidíte jestli to pomůže.
Také si změřte tepovou frekvenci srdce v klidu. Neměla by být menší než 56 tepů / min.

Gingo bilobu je třeba brát delší dobu a minimálně těch 2 × 40 mg lépe však 3 × 40 mg.
Potom jsou účinnější léky jako Betaserc a pod. Jsou aale pouze na předpis.

Sauna vám určitě k prokrvení pomůže. Zcela jistě vám neublíží. Ten tep je také důležitý.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

a panáka, třeba slivovice, jste zkoušela? Ten zabírá na tyhle stavy spolehlivě. Pokud nezabere, tak se obávám, že to bude psychikou. Podle toho, co popisujete, v tom musí být nějaký ohromný stres, toho se je třeba zbavit

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

No bez několika detailů bych to samé mohl napsat taky s tím, že mi to trvá delší dobu. Spím dobře, ale stejně usínám kde se dá a v práci toho moc nenadělám. Po chvíli utahaný. Nicméně věřím, že se to přes zimu nějak vyvrbí. Může to být i ten neuchopitelný syndrom únavy, ale taky nějaká viróza která ne a ne prorazit. Ve svém okolí mám několik lidí, kteří si taky stěžují na neustálou únavu, takže asi to bude nějaké evropská nemoc.
Ale co takhle zkusit jestli v těle není nějaký parazit, bakterie apod. Ty mršky se dovedou schovat a človíčkovi sebrat náladu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

Mě se to stává taky. Trpím na nízký tlak. Ginko mi nikdy na nic nepomohlo.Většinou mi pomůže jít něco dělat nebo horký čaj či dát si panáka. Ale kolikrát mě to dožene až do koupelny, kde si dám horkou sprchu. Chce to klid a nohy v teple 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek