smudla

Dobry den, mam dotaz. Pred cca 6–7 lety,kdyz u nas na navsteve byla kamaradka,tak nam zmizelo 1000kc.

pred par dny,kdyz jsme sedeli v nasi oblibene kavarne,tak nam jedna ze servirek rekla,ze od nich jedna odchazi a ze by jako nahradu za sebe chtela zminovanou kamaradku,tak jsme ji s mou znamou rekly,ze by se mohli zacit ztracet penize z pokladny a ze se stala vyse zminena vec a me zname,ze se ztratily tez penize a cigarety,ktere ji tedy ta zminena kamaradka vratila pozdeji. Vcera nas vytahla v podstate pod pohruzkou,abychom se s ni sesly,zacala na nas pred svedkama rvat,sproste nadavat a vyhrozovat. Po te prisla i jeji mama tez sproste nadavala, vyhrozovala,ze me zname udela peklo v praci a ze tohle predaji svemu pravnimu zastupci. Chci se zeptat,co by se mohlo stat,nebo,jak by to pravnik posuzoval,ze jsme toto rekly v tom baru?? Dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Kdyby se soudilo za pomluvy , tak by jsme asi vsichni byli ve vezeni. 🙂 Nikdo tohle resit nebude , to se nebojte. Ja sla se psem vecer – skoro me napadl zdrogovany soused … volala jsem policajty a ti mi rekli , ze je 16 . a uz nemaji na benzin na vyjezd. ! Jen vam dam doporuceni. : Kazdy clovek se v prubehu zivota meni .. nekdo k lepsimu , nekdo k horsimu. Tohle jste si mely vyrizovat jen mezi sebou a nepoustet to dal. Chteli jste sice " pomoci " majitelce , ale to je riziko kazdeho povolani a vuci te slecne je to nefer , trebas toho lituje a uz by to neudelala a povlece se to takhle s ni dalsi leta. kazdy udelame nekdy nejake chyby , kterych pak litujeme… -iv-

Reuef

no ja si myslim ze pokud ma dostatek svedku ze jste ji takle narkli a pritom jste tu ztratu pred 7 lety ani nikde nenahlasili tak mozna by mohla mit uspech u nejaky prestupkovy komise…ale spis jen vyhrozovala

iceT

U nás v kolektivu se jednu jednu dobu taky ztrácely peníze přímo z peněženek pouze za přítomnosti jisté slečny.Všichni jsme věděli,že to dělá ona,protože když tam nebyla nikdy se nic neztratilo,ale za ruku ji nikdy nikdo nechytil.
Jen si myslím,že stojí za to varovat před takovým jednáním,jenže bez důkazu se dá těžko cokoli komukoli dokazovat…

hanulka11

Škoda než jsem to odeslala je to uzavřené .

hanulka11

shoduji se s -iv- mělo to proběhnout mezi vám a nerozmazávat to po tolika letech –

smudla

Ano,to ted uz i ja. Bohuzel jsme nepremyslely, kdyz jsme to ventilovali. Jen jsme chteli pomoc kamaradce,ktera ten jisty bar v podstate vlastni. Kamaradce se ty penize a cigarety ztratily celkem nedavno,ale bohuzel jsme ji ani nechytly za ruku,takze v podstate to z nas vypadlo a nepremyslely jsme nad tim…!!!!