Avatar uživatele
Registrovaný

Můžu mít trvalé bydliště na budově označené jako :Objekt občanské vybavenosti?

Vlastník je má matka. Budova má číslo popisné.Byla to dříve hospůdka.

Odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

trvaly pobyt muzes mit klido na obecim urade ...:D je v podstate fuk kde ho mas a jak se ono misto jmenuje .....musi vsak splnovat nektere pozadavky ..cti nize ...

Místo trvalého pobytu

Místo trvalého pobytu je adresa pobytu občana v České republice, kterou si zvolí zpravidla v místě, kde má rodinu, rodiče, byt nebo zaměstnání. Občan může mít jen jedno místo trvalého pobytu, a to ve k tomu způsobilé nemovitosti. Tento objekt musí být označen popisným, evidenčním nebo orientačním číslem a musí být přímo určen pro bydlení, ubytování nebo alespoň pro individuální rekreaci. Trvalý pobyt má ale pouze evidenční charakter kvůli potřebám státu a nemusí být proto totožný s reálným bydlištěm. Právní úprava místa trvalého pobytu je obsažena v § 10–12 zákona č. 133/2000 Sb., o evidenci obyvatel.

Kopirovanovano z Wikipedie ..odkaz zde >>>> http://cs.wikipedia.org/…


Avatar uživatele
Stříbrný

Ano, je-li bývalá hospůdka objektem určeným k bydlení nebo k rekreaci.
Jinak ne.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.