Millca1

Můžu mít trvalé bydliště na budově označené jako :Objekt občanské vybavenosti?

Vlastník je má matka. Budova má číslo popisné.Byla to dříve hospůdka.

Odpovědi
badisko

trvaly pobyt muzes mit klido na obecim urade …:D je v podstate fuk kde ho mas a jak se ono misto jmenuje .....musi vsak splnovat nektere pozadavky ..cti nize …

Místo trvalého pobytu

Místo trvalého pobytu je adresa pobytu občana v České republice, kterou si zvolí zpravidla v místě, kde má rodinu, rodiče, byt nebo zaměstnání. Občan může mít jen jedno místo trvalého pobytu, a to ve k tomu způsobilé nemovitosti. Tento objekt musí být označen popisným, evidenčním nebo orientačním číslem a musí být přímo určen pro bydlení, ubytování nebo alespoň pro individuální rekreaci. Trvalý pobyt má ale pouze evidenční charakter kvůli potřebám státu a nemusí být proto totožný s reálným bydlištěm. Právní úprava místa trvalého pobytu je obsažena v § 10–12 zákona č. 133/2000 Sb., o evidenci obyvatel.

Kopirovanovano z Wikipedie ..odkaz zde >>>> http://cs.wiki­pedia.org/wiki/M%C3%AD­sto_trval%C3%A9ho_po­bytu

ivzez

Ano, je-li bývalá hospůdka objektem určeným k bydlení nebo k rekreaci.
Jinak ne.