vendulínek20

Můžu být těhotná, když jsem měla dobírat cca před týdnem a pul platíčko ale nedbrala jsem z něj poslední 3 prášky?

Dobrý den mám dotaz. Měla jsem dobírat cca před týdnem a pul platíčko ale nedbrala jsem z něj poslední 3 prášky, pak přišla normal menstruace (5 dní) hned po skončení 3 den jsem měla nechráněný pohlavní styk 2× prášky sem nebrala neměla jsem je kde sehnat lékárna byla zavřená. Jinak antikoncepci beru přibližně 2 roky. Můžu být těhotná?

Odpovědi
kubik!

Ano můžeš

ahold

Neměla bys zaklepat na jiné dveře?
K čemu ti budou odpovědi tady?