Verunka9251

Divné chovaní králíčka, co to může být??

Dobrý den, mám doma zakrslého králíčka. Je mu přes půl roku. Je hravý, hodně živý a pořád nás zlobí. Před dvě týdny jsme byli na očkování proti bodnutím hmyzem. Vše bylo v pořádku, snášel to velice dobře, dokonce ani nebylo poznat, že by byl očkovaný, zlobil pořád stejně :) … Jenže od včerejška za námi jakoby dolejzá, což se tak moc nestává .. jako kdyby nám chtěl něco říct, kdyby ho něco trápilo. Ani moc nezlobí. A při pohybu vydává divné zvuky… zní to jako vrnění, v krátkých a častých intervalech za sebou. A tak se ptám, , jestli náhodou nevíte co je to za zvuky a čím by to mohlo být způsobeno..to jeho divné chování. Předem děkuji za jakoukoliv odpověď. S pozdravem V.

Odpovědi
Drap

Netušíme co s ním je. To že je hravý je v pořádku a vůbec ne divné.

anonym

Může jít o snahu se (s)pářit – pořiďte mu družku (či druha – dělají to i ramlice) a nebo jej (ji) nechte vykastrovat…
A nebo se s tím smiřte…
😉

ahold

A na co se ptáš?

Lamalam

Asi budeš muset otázku trochu doplnit.

NikkiHeat

Před dvěma týdny.....????­.......co????­.....jsem ho nemohla najít a k obědu byl králík na smetaně…

Coliffe

Zkus se poradit s veterinářem

Kemily

To dělá naše morče, a dělá to když… Nevím jak to říct slušně ale dle mých slov – má, uhm, „chuť“ na samičku ;)

ptáč

Zvířata cítí nebezpečí a katastrofy. Možná ví, že bude zemětřesení nebo válka. V Moskvě sledovali ptáky a zjistili že se tam slétají z Kyjeva kvůli rušení a explozemi při pouliční válce. Jsou neklidní a klovou do země, což si vědci nemohou vysvětlit píšou o tom tady http://www.pri­roda.cz/clanky­.php?detail=2565

Zdroj: http://web-balancer-main.rian.ru/e­arth/20131031/­973873377.html

arygnoc

mali ste si kúpiť plyšáka – ten by „nezlobil“.

:(