štensl

dobry den mam deprese a chci jít k psychologovi muže mi vzít psycholog řidičky průkaz

Odpovědi
anonym

Dobrý den,psycholog vám řidičák vzít nemůže,ale může poslat vašemu obvodákovi doporučení k jeho odebrání.

cukrar

štensle,
odebrat Vám řiičské oprávnění může jen soud, nebo eviedence řidičů. Klidně i na sdělení psychologa. Úřad s Vámi zahájí správní řízení o odebrání řidičského oprávnění, a vy budete muset do 30 dnů doložit lékařskou zprávou, že jste OK.

pusinka50

Ohledně depresí ti nikdo nevezme řidičský průkaz. Pakliže nemáš sebevražednou depresi a hrozilo by, že to někde s autem opřeš o strom. Záleží na tom, jak své problémy lékaři podáš. Jestli máš deprese, doporučuji místo k psychologovi zajít k psychiatrovi, ten oproti psychologovi může předepisovat léky na deprese, které zřejmě potřebuješ.

lota

To je hodně zvláštní souvislost – deprese – psycholog – řidičák. No možná až tak zvláštní, že bych se možná o ten řidičák fakt bála. Zkus se zeptat odborníků: http://poradna­.zena.centrum­.cz/rubrika/psycho­logicka-poradna/